Přeji všem teď již klidný první advent.. Určitě se Vám tu nebudu rozepisovat jak krásný, klidný a pohodový byl náš advent, ani kolik domácích prací jsem stihl, čímž jsem si udělal vočko u čarokrásné 🙂 Ale jen chci navázat na úvodník #1..

Určitě nezamýšlím psát každý den, ale člověk se chce zlepšovat, posouvat a nabídnout lidem zas o něco více z příběhu jednoho Kníru (to je On, viz. foto :-).

Nějaký warm up, který toho možná ještě moc nenabídl, je za mnou. Ale i tak věřím, že si někdo udělal chvilku, klikl na myšku a vrhl se na čtení, a co víc, snad dočetl do konce. A možná se mezi nimi najdou i ti, kteří si rozkliknou #2 od Kníra.

Každý příspěvek bych Vám chtěl naservírovat rozdělený do několika částí. Do kolika v tuhle chvíli nemám ponětí. V jedné Vás vždy provedu či seznámím s částí historie a života Daribolova Kníru, v další části Vám nabídnu nějaké poznatky ze své vlastní pedagogické praxe, u kterých jistě vznikne bouřlivá diskuze nebo klidné zamyšlení a další odstavec bude věnován současnému tažení bitevním polem na UJEPu.

Chci mít o motivaci postaráno a dotáhnout studium na VŠ do zdárného konce. A aby to dávalo smysl, že “knír studuje”, dávám tedy všanc svůj knír, který mne vystihuje a bude mne provázet v různých střizích, délkách a jiných úpravách po celou délku mého současného studia. A pokud úspěšně dostuduji?! Buďte k němu strojku či břitvo milosrdní.. 😀 A čarokrásná si konečně oddychne.. Snad si tedy společně užijeme a prožijeme reálné a napínavé příběhy s jedním českým knírem, které by mohly skončit kýčovitým americkým happy-endem.

Dnes ještě nechám členění stranou. Napíšu jen krátké info o tom jak to zde bude fungovat. Chci psát a přispívat, jak umím a nechci se nikým a ničím omezovat. Proto, ač je mi to velmi líto vynechám ze všech příspěvků jakákoli jména a příjmení a budu psát pouze v obecné rovině. Jediná jména, která mohou zaznít budou Knír, Daribol a možná Pan Fido. Všem dalším osobám, které budou číst tyto řádky a poznají se v některých kladných nebo negativních situacích, příbězích či jinak zasáhli či zasahují do mého života se OMLOUVÁM!! A zároveň Vám chci tímto poděkovat, že jste mne ovlivnili natolik, abych byl tím kým jsem, dělal co dělám a mohl dokázat to co chci. A to s Vaším přispěním. DĚKUJI!! To vše je nejen pro Vaše dobro, ale hlavně pro můj klid. Proto prosím nenaléhejte nikdo na zveřejnění jména a pod nic se nepodepisujte. Jestli jsem zmínil nějakou situaci s Vámi, ať už příjemnou vzpomínku nebo dramatickou neshodu, tak k Vám mám velkou úctu a proto jsem náš příběh napsal, jelikož ho beru jako zajímavý nejen pro sebe, ale i pro ostatní. Pokud se někdo o sobě bude chtít dočíst a nedočte, neznamená to, že mi je ten či onen člověk ukradený, ale jak mne jistě znáte, mám jen blbou paměť a ne všechno zvládnu zapsat..

To by jako volné pokračování #1 stačilo..

Zbývá už jen Vám poděkovat za přečtení, trpělivost, popřát Vám klidné sny a pohodové vstávání a..

..vydržet!! #knirstuduje