Aprílový měsíc je za námi.. Nebyla to jen o legrace, ale hlavně pěkný studijní frmol..

I když je už měsíc lásky a každý se líbá nejen pod vším rozkvetlým, tak Vám musím ještě naservírovat něco úsměvného.. Je to perfektní obrázek z jedné prodejní akce od mistra rychlého tahu — #kremecek.. Sednu si před sympaťáka, který drží lihovku a ptá se, zda chci tlouct máslo nebo dojit cecíky.. Pak dodal, jestli mi nevadí ženské tělo.. No a jak pravil pan Werich: „Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá“. A co k tomu říci?! Život berte opravdu s nadhledem.. Sám to tak praktikuji, jsem veselý a optimistický člověk, což se odráží na lidech kolem Vás. Jedni Vám budou závidět a ty druhé strhnete s sebou.. A vždy je fajn sledovat kyselé ksichty kolem sebe, které svou dobrou náladou můžete štvát..

A co že se to dělo pod střechou UJEPu?! Studovat prezenčně, nepřekvapí Vás, když rozvrh máte od pondělí do pátku. Když studujete KS — kombimovanou formu (Kolektivní Spolupráce), čekáte studium o víkendu, ale duben byl vážně parádní a je vidět jak po vzdělání prahneme. Všechny dubnové soboty jsme obětovali studiu. Celodenní maratóny jsme si užily 6. a 13. dubna. Kdo nemá v lásce nějaké jarní či velikonoční úklidy bo si chtěl jen odpočinout od rodinky, vyrazil pro porci vědění i na Bílou sobotu 20. dubna. Tento termín nebyl po chuti jak přednášejícímu, tak ani posluchačům. Ale bonus za houževnatost a účast v podobě malého, bezvýznamného a lehce smazatelného plusu se určitě vyplatí. Navíc, člověk by nevěřil, kolik maminek — učitelek vyměnilo velikonoční shon za klid učebny a porci vzdělání 😉

Tím nám duben ovšem zdaleka neskončil, to NEJhorší nás teprve čekalo.. Malý páteční bonus 26.dubna v podobě tělocviku a testu ze sportovních her. Tady na sebe musím něco naprášit. Myslel jsem, že si u ženských udělám parádní vočko, ale.. Začnu OBROVSKOU OMLUVOU VŠEM KOLEGYNÍM A KOLEGŮM, jelikož jako bývalá cvička jsem jim slíbil souhrn pravidel probíraných her. Jedna kolegyně pravidla sehnala, ta se mi zdála oukej, a tak se #knir na to vyprd.. Bohužel pravidla byla zákeřná. Nečekal jsem to.. Spousta ženských byla smutná. Ale, když tu máme ten apríl, smích, humor a dobrou náladu, tak věřím, že to kočky zmáknou.. A tak nemám vočko u ženských, spíše škraloup, který budu muset teda odmazat. SLIBUJI!! Minimálně budu šířit dobrou náladu..

A poslední kousek jsem si odseděl s pár kolegyňkami sedmadvacatého dubna, jelikož jsem šprt, zapsal jsem si předměty ze druháku 😀 a tím byl zakončen svižný aprílový měsíc, který utekl vcelku rychle.

Byly to zajímavé přednášky, ve kterých jsem se po těch nastudovaných letech opět malinko utvrdil v tom, co nám také bylo přednášeno. Totiž výuka by neměla být jen o biflování a následném reportování, což se praktikuje nejen na základních, středních školách, ale v časté míře i na školách vysokých. A tak se těším a vyhlížím kurzy, které mne nasměrují k tomu jak učit.

Děkuji za rozkliknutí..

..a nezapomeňte, s úsměvem jde všechno líp!!

Váš Knír..

#knirstuduje #knirshumorem #knirskozama