Listopad je za námi.. ještě že tak.. Semlelo se toho spousta.. Samý konec a začátek.. Tak jdeme na to..

KONEC měsíce KNÍRŮ alias MOVEmber je za námi.. A téměř všechny partnerky mají radost, že se jejich knírači oholili, až na mou Čarokrásnou, ta to s kňourem musí vydržet.. 🙂 A i #tensknirem je účastníkem kampaně a součástí týmu UL MO BROS a myslí na zdraví mužů. Děkuji @sweetlucie za dar na můj účet (https://mobro.co/daribolkouba?mc=1) Příští rok budeme muset zamakat na propagaci 😀

ZAČÁTEK nové příležitosti, ke které mne navedla jedna mamina-rozhodčí a VELKÉ DÍKY TI, má jméno SLAM POETRY, prvé veřejné vystoupení s mou vlastní tvorbou, před publikem, mezi mistry oboru, na ústeckých prknech, která znamenají SVĚT, Cinoherak.. Pátého listopadu, jako sedmý v pořadí mezi 9 vystupujícími. Obrovská zkušenost, jak pracovat s hlasem, tempem, mikrofonem a zda vůbec, s publikem, ve kterém jsem zahlédl známé tváře a tímto jim děkuji za podporu, a hlavně jak pracovat s trémou. Do světa jsem vypustil texty jako “Dobrou..” a “Vinyl”, oba texty ještě den před kvalifikací na MČR ve slamu vypadaly zcela jinak a byly doooost krátké, ale přišla múza, sen, strach a oba dva texty jsem na historickou premiéru uměle natáhl.. Výsledek?! Měl jsem dobrý pocit, vůbec ne z výkonu, ale z toho, že jsem se k tomu odhodlal.. YESS..

KONEC prokrastinace?! ale kdeže.. chtěl jsem, vážně, v rámci studia.. Vzít si to k srdci, ale nevyšlo to.. Pač já neprokrastinuji, já jsem jen lajdák.. To bych prostě nebyl já, kdybych měl všechno hned hotové a vše posílal a uzavíral a nic neodkládal.. Ano vydrželo mi to všeho všudy dvě seminární práce z letošního semestru, což byl heroický výkon a také úspěch. Ale nežijeme v době, kdy se cení snaha, ale výsledky.. Ještěže tak.. Nevím jestli se chci polepšit, ale chci to dokončit. Takže výsledky budou.. Sice si spoustu věcí hromadí, ale budou Vánoce.. Období zázraků..

#tensknirem a mikrofon?! nic nového.. a já jsem rád, že proběhl jakýsi restart a je tu nový ZAČÁTEK.. Vše to začalo kdysi dávno, když jsem dostal šanci provádět slovem diváky na basketbalových utkáních v ÚLu, z čehož se vyklubala nějaká ta kultůra, další sportík, nějaký plesík a pak to skončilo.. Tma.. Ale přišla příležitost, když mi v mé staronové práci řekli, budeš moderovat.. Tak jo, vzal jsem to, pač jsem stejně neměl na výběr a pak se objevil Kluknabruslích, zatáhl mne na svou akci a tradá, knír se do toho pomalounku dostává zpět.. Pak přišla příležitost se ukázat na společenském večeru DC (nikoli ve Washingtonu ani v Děčíně, ani pro Dermacol bo DC Shoes), Dobrovolnického centra, které oslavilo impozantních 20let své existence. Nádherná akce s velice milými lidmi, plná dojemných příběhů a nových očekávání a cílů. Držím palce!!

A teď?! SeverskáBitva za mikrofonem!! A pak?! Je to na Vás!!

Takže pokud byste měli zájem o komentování, moderování akcí, plesů, konferencí, závodů atp. jsem svolný a ochotný ke všemu.. Budu se těšit..

konec&začátek.. měsíce se nám prohodily, potkala nás smutná událost, která nás ovšem nasměřovala jasnou cestou — “žít oka mžikem a na plno”. Čeká nás jedna z posledních akcí tohoto roku, která musí být a je vidět a o které je a bude slyšet.. Áno, všici víte, že #tensknirem je jeden z RUMoboreckého kvarteta a čeká nás mezi svátky již tradiční SeverskáBitva, která ponese nový delší název a hlavně odkaz velkého člověka — Honzy Freieslebena..

Vše důležité na obrázku.. Přihlášky na WEBu.. A pokud se chystáte po vánočním obžerství sedět na zadku a čučet na telku, tak to ani náhodou, vezměte své protějšky na zábavu i drink do tělocvičny na Doběticích bo přihlašte svůj tým (už podruhé mohou startovat i kočky) a přijďte podpořit dobrou věc..

Těší se na Vás #tensknirem, Rumoborci, spousta rumu..

A pro čtenáře Kníru chystáme malé překvápko..

Díky a klidné a veselé..