Jak začít tentokrát?!

 

Možná, že bych chtěl vědět co mne čeká, co se mi povede a jestli vůbec (třebas dostudovat.. :-). Na jedné štaci, po sklářském severu jsem zahlédl reklamu a hned mne napadlo, že bude možná volné místo nejen v televizi, ale také  že bych tuhle brigádu, živnost mohl vzít.. Pokud máte kvalitní věštecký materiál, není se třeba budoucnosti a záludných otázek bát nebo?!

..

Jsem tak trochu duchem sportovec.. 😀 jsem zvyklý běhat.. zvládnu hrát dva poločasy, tři třetiny také, 4 čtvrtiny bez problémů.. ale zkuste si představit, že nastupujete do 4/desetiny.. HRŮZA!! Ale nejde o zápas, i když v jistém smyslu áno.. Fyzička tentokrát může jít stranou, psychika dostává zabrat, řekl bych, že až moc.. Je to můj zápas se sebou samým.. Je to můj boj se studiem, já a vysoká škola..

Dnes začalo čtvrté dějství, této nekonečné série. Musím se přiznat, že ač nejsem ještě ani v polovině tohoto závodu, začínám bojovat s morálkou. Prokrastinace u mne neexistuje, u mne jde o klasickou jednoduchou lenost a to bolí.. K tomu v naší skupině je mraky skvělých ženských a slečen a byli jsme tam 2 chlapi. Ano byli.. to už totiž neplatí, jelikož kolega, který dojížděl z obrovské dálavy, tak hodil ručník do ringu a já zůstal na tu skupinu žen sám.. A k tomu tlačím pár předmětů před sebou..

Z prváku mám strašáky: Klavír I+II; Obecná didaktika a pracuji na Srovnávací pedagogice..

A ve druháku ještě makám ještě na Aritmetice a Českých dějinách a Sociální psychologii..

A tady by byl super prostor pro tu věšteckou kouli.. Budu bojovat.. Slibuji..

..

Jak jsem psal, jsem trochu sportovec, jestli se za něj vůbec mohu považovat. Sem tam běhám a to většinou sem a tam. Nejsem z těch, kteří se chlubí svými kilometry a po každém běhu to hned někam plácnouAle po tom co se mi v měsíci prosinci podařilo zaběhnout poprvé v životě 100km za měsíc ( pro běžce to je samozřejmě prd), pak přišel heroický leden, kdy se podařilo zlomit 200km za měsíc. A tak přišla jediná možní výzva.. atakovat 1000km za rok, což mi ve finále přišlo málo 😀 tak jsem si slíbil, že za rok uběhnu 1000mil. Tak pokud budete chtít vědět jak na tom jsem, můžete mne odchytnout na trase do práce bo zpět.

Další prostor pro věšteckou kouli.. Kdy se mi to podaří zaběhnout?!

..

Na konci ledna se rozdává vysvědčení a jakožto staronový třídní učitel na naší škole jsem měl za úkol napsat po 3,5 letech další vysvědčení pro své žáky – slovní hodnocení. Já to vzal jako výzvu a výlet v jednom a všechna vysvědčení jsem sepsal na výletě do Nymburka. Prostě zážitek. Kolegové ve třídě mne za něj celkem pochválili, což mne potěšilo, pač jsem prý vystihl všechny děti tak jak na tom jsou, snad áno, měl jsem na to půl roku je poznat.

Ani tady by nebyla marná ta koule, abych věděl co tam napsat nebo kolik těch vysvědčení vlastně ještě budu psát?!

..

Další SlamPoetry za mnou.. Dostal jsem možnost se znovu postavit před publikum v rodném ÚLu, v činoheráku, kde bylo na SLAM VYPRODÁNO!! Mazec.. Šel jsem na trh s novými dvěma texty, které jsem skoro neuměl o čemž se publikum přesvědčilo 😀  prostě stát opět na prknech, mít před sebou dav lidí, a cpát do nich své myšlenky, texty a být mezi touto partou slamerů bylo skvělé.. Ale také vím, že to nejni žádní hračka, nejen co se zapamatování textu týče, ale hlavně co se obsahu a vůbec textu týká, co ten lidem nabídne.. Nápad..

I tady bych tu kouli využil.. A na textech zamakám.. Ať je na co se těšit..

 

 

Díky Vám za další přečtení Kníru.. Nezapomeňte odkaz klidně předat dál.. A projděte všechny části webu..

 

#tensknirem