Je to tak, prázdniny jsou pasé.. Tábory, sportovní kempy ad. proběhly (naštěstí) HURÁ, většinou bez roušek a dalších dramatických opatření, ale..  užili jsme si léta, kdy mělo být největší sucho za 500 let. Uffff.. naštěstí to úplně neplatilo. Ještě, že se nám ty rosničky trošku sekly. Všichni cestovali, kam se jim zamanulo bo na co měli gule, i do zahraničí. I Knír trochu cestoval.. A tak nejprve..

..otevřu své běžecké okénko 😀 naplánoval jsem si toho dost (co se běhání týče..), minimálně uběhnout 1.000 mil za rok, což se mi během karantény docela dařilo, až.. jsem probrečel a prosimuloval díky achilovce skoro tři měsíce. Slušné alibi, jak se vymluvit na lenost a letní radovánky, párty a dovolenkové obžerství 😀 a co víc, fungovalo to.. Květen, červen i červenec byly podprůměrné měsíce, kdy jsem se snažil, kulhal (nic proti nikomu 🙂 a zase se snažil, ale ani jednou jsem nezaběhl měsíc tak, jak bych chtěl.. I když náznak přišel v Beskydech u kamaráda Grilmajstra. Který mne vytáhl z ÚLu, až na kraj světa a svět, tam byl opravdu krásný. Sice jsem nepotkal v lese vlka ani Karkulku, ale proběhl jsem přes „václavák“ aká Pustevny, kolem Radegasta a přes Radhošť, čím jsem ukojil své (l)EGO a připravil svou mysl na další běhy po KRNAPu, kde jsem běhal se jmenovcem, který je také D.K., náhoda?! Nee.. zvládli jsme téměř 50km v 5ti dnech se startem při svítání, vždy v 6.15 s průměrnou dobou spánku méně jak 5hodin a průměrem 1,5 promile při výběhu.. Jak říkám, nejni nad dvoufázové tréninky.. I když jsem letos nepřeběhl Sněžku, ale jen 2x Hnědý Vrch, který byl v jedné fázi opravdu dvojitý a k tomu Černou Horu, tak to nejni zas tak špatné.. Jen kdyby ta technika (amaz mne klame.. 🙁 fungovala jak má.

Proto bych se přihlásil všem firmám jako dobrovolník pro testování jejich chytrých hodinek s fungující GPSkou (i funkčním alkoholtestrem), že bych jejich stroje mohl testovat při extrémní zátěži 😀

Ale chtě nechtě, spousta školou povinných dětí i pedagogů vnímá zkracující se prázdniny těžko. Je to tak, prázdninová červencová sobota se přehoupla do srpnové neděle a ani jsme se nenadáli a škola je tu, škola, KTERÁ BUDE!!

Nebylo to tu zmíněno a ani jsem nepsal, o VYSVĚDČENÍ. Ano, vysvědčení jsme rozdali, i já ho rozdal, i když možná jen „rozdal“. Po třech měsících učení „od monitoru“ jsme na měsíc (zaplať pánbůh) šli a vlastně mohli jít do práce a děti do školy. Pokud néé děti, tak rodiče byli doslova happy, aspoň rodiče „našich“ dětí. Bylo to smutné, nikoli dojemné, jen smutné, protože u mne ve třídě na vysvědčení nikdo nebyl. Předal jsem jedno vysvědčení před školou a zbytek uložil v kanceláři, na až začne nový školní rok a všichni si ho budou smět vyzvednout. A jelikož to u nás bylo bez dětí, musel jsem přidat další ze série „coronavideí“.. (možná se mi podaří nahrát později 🙂

Jinak musím říci, že jsem se do školství vrátil v pravou chvíli. Krom toho, že mám více času na ty MOJE, tak jsem toho času měl vlastně hoooodně i díky té pí Coroně. Takže jsem si ten návrat nemohl lépe naplánovat.

A teď nejkratší část.. O svých studiích tentokráte pomlčím, nejni nic k chlubení. Ale přiznávám, že pár restů na září jsem si ponechal. Tak snad..

Ale rozmarné léto nám pokračuje, pomalu přejde v to babí a ještě nás čekají nějaké ty výlety, sluníčko atd.. Ale v létě nesměl stranou zůstat také basketbalový míč a streetballové turnaje, na kterých jsme se s Rumoborci ukázali (v LTM byl bohužel zrušen, ale DC?!). Ano Děčín a jeho Labský pohár byl znovu legendární. Nejen, že RMBRCi vystoupsli opět na stupně vítězů a do DC připluli stylově na paddleboardech, ale StreetbalMania slavila 25 let!! a my jsme museli být u toho. Kdo jiný..

Naštěstí je tu další výzva, a to nejen školní rok 2020/2021..  A spoustu možností, kde toho chlapíka #tensknirem můžete potkat. Letos v létě jsem mohl být se svým SLAMem na otevírání ústecké kavárny @Knihomolka a dostalo se mi také pozvání do kočičí kavárny @Marty.. Děkuji, bylo to prostě boží a věřím, že na SLAM najde cestu více a více lidí.. Také jsem mohl vyhlásit takový svůj „podnikový“ sportovní projekt Ranní Liga, což je sportovní zápolení a jak již název napovídá, koná se ráno (většinou). Jednalo se o testovací nultý ročník, kdy si lidé v rámci naší organizace mohli přijít zasportovat, zasmát se, uvolnit se a dobít baterky před novým dnem. Klobouk dolů, před všemi dvaatřiceti aktivními ranními ptáčaty, která se zúčastnila ranního sportování, ze kterého vyšly nejlépe 3 ženy, 3 Jany, které to nandaly vše mužům co se odhodlání, soutěživosti i smyslu pro humor týče!! Pánové STYĎTE SE!!

 

No nic, zase delší odmlka a nic velkého.. Ale..

.

děkuji Vám, že jste dočetli až SEM!! a ještě trošku dolů.

 

Kdo z Vás by chtěl něco pěkného vidět, zažít  či snad si něco koupit, dorazte na akci, kde budu za mikrofonem. Tedy na DESIGN LOCK  Roztokách u Prahy 😉 6. 9. 2020!!

 

Těším se na Vás Váš #tensknirem..