Tak nám po roce začaly kníraté vánoce.. jak na MOvember, tak po celý rok.. atd.

Prostě měsíc, který se točí kolem kníru, měsíc, kdy se můžeme zaměřit na pomoc mužům, bojovat proti rakovině prostaty, rakovině varlat a hlavně myslet na duševní zdraví své i lidí kolem nás, což je dnes klíčové.. Čistá hlava je dnes náš nejlepší nástroj, parťák a kamarád, ke kterému se tak musíme chovat a také se tak o něj starat. Musíme myslet na pěkné věci, upírat se k lepším zítřkům, pravidelně ho čistit a nezatěžovat se zbytečnostmi a hloupostmi. Jak ožívá pravda, ve zdravém těle zdravý duch a naopak.. Nesmíme zůstat sedět v koutě a užírat se.. Chtějme žít, koukat se kolem sebe, nemysleme jen na sebe a pomozme také druhým a ukažme jim také naši cestu.

Ale MOvember není jen listopad, není to jen měsíc výzev, není to jen knír.. Knír je parádní symbol, který byl, je a bude vždy kontroverzní a rozporuplný, ale knír spjatý s pomocí mužství, to je geniální tah. Já akci MOvember podporuji již 7 let, jelikož jsem prostě muž. A JÁ a KNÍR jsme našli souznění před 4 roky, od té doby Knír z mé tváře prostě nemizí. Nejen, že je to nádherná ozdoba mužské tváře, která je kontroverzní a rozporuplná (znovu :-), je to také netradiční, neobvyklé a zajímavé. Před dvěma lety se stal Knír také mým motorem, který mne doufám dotlačí do mého vysněného cíle. Motor, ze kterého se stal #tensknirem, blog, který popisuje cestu životem muže, který se klacky pod nohy hází sám.

JÁ mám KNÍR a KNÍR jsem JÁ.. A tak děkuji velice své Milé, která Knír trpěla, trpí a naučila se ho mít ráda tak (asi o trochu míň, možná o dost míň 😀 ), jak má ráda mne..

A tak budu rád, když se zase VY plácnete přes kapsu a necháte korunky rozkutálet a pomůžete překročit jiným mužům klacky, které jim pod nohy hází život..

nebo si nechte jen narůst knír bo si ho nalepte, nakreslete, jděte se proběhnout, mluvte nejen o svých starostech, ale také radostech pozdravte muže, kluky, pány, dědy a usmějte se na ně, protože ve dvou se to lépe táhne, ať už s knírem nebo úsměvem..

Mrkejte sem..

https://movember.com/m/daribolkouba?mc=1

nebo sem..

https://movember.com/t/ul-mo-bros?mc=1

Děkujem Vám..

.. Vaši muži..

 

je to krátké co?! spoustu toho proběhlo sítí, tak to sem cpát nebudu.. hold se budete muset naučit stalkingu 😀 , běhat za mnou či se mnou anebo si to celé pročtěte znovu.. 😀

myslíte, že jsem během října seděl na zadku a nic jiného nedělal?! ha.. skoro.. nebo máte pravdu..

 

díky, že klikáte, díky, že čtete..

 

na ADVENT Vám přichystám počteníčko..

 

Váš #tensknirem